Monitoring a terapie obezity

Tato webová stránka slouží k nahrávání seminárních prací z předmětu B02329 Monitoring a terapie obezity. Seminární práce musí být v rozsahu jedné až dvou stran A4 původního VLASTNÍHO textu. Téma práce obdrží každý student na úvodní přednášce.

Přesný návod, jak odevzdat seminární práci, najdete na webu www.doktorweb.cz. Tam také najdete všeobecné informace týkající se výuky tohoto předmětu.

149 komentářů u Monitoring a terapie obezity

  1. Goja - lék na zdraví? napsal:

    Napíšu svou zkušenost se zázračnou kustovnicí čínskou. Zakoupila jsem si ji ve zdravé výšivě a chtěla jsem jejím užíváním přispět ke zlepšení svého zdraví. Jenže sotva jsem si dala asi 1 lžičku semínek večer, asi za 2-3 hodiny se mi udělalo nevolno, následovalo úporné zvracení. Myslela jsem, že to bylo po večeři, kustovnice mě nenapadla. Ráno bez jakýchkoliv bolestí ještě průjem a pak už vše bylo OK. Za týden jsem si opět dala lžičku semínek do vloček k snídani. Situace se bohužel opakovala. Tentokrát už jsem si jistá, že to bylo po kustovnici. Takže už nikdy více! Máte někdo podobnou zkušenost?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>