Hubnutí s Deníkem

Na webu referuje o naší akci Hubnutí s Deníkem České vysoké učení technické, Fakulta biomedicínského inženýrství . Přímo na web FBMI ČVUT vás přesměruje toto kliknutí.

printscreen web FBMI ČVUT

Pražský Deník a středočeské a východočeské Deníky se spojily s odborníkem na zhubnutí a nabízejí čtenářům řešení, jak hubnout a jak zhubnout. V ambualnci v České Třebové mají možnost vyšetření, zvázžení a rady. Ambulanci vybavila Fakulta biomedicínského inženýrství ČVUT (FBMI). Nebojte, neobjeví se za tím žádná komerční nabídka, jde o prospěšnou akci pro zdraví zdarma. Zhubněte s dalšími čtenáři. Odborným garantem je Doc. MUDr. Leoš Středa, Ph.D., jehož dieta na hubnutí StředaForm, patří k nejúspěšnějším. Jídelníček, kterým hubnete bez pocitu hladu. Nejen diety a zdravá dietní strava, dr.Středa poradí také, jak cvičit, např. cvičení na břicho či cviky na stehna. Nejde o to jak hubnout a zhubnout rychle, ale trvale. A online vidíte, jak zhubnou ostatní včetně osobností jako Ilona Csáková nebo režisér Tomáš Magnusek.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>